KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095248
nr 1309 5248
Edit Gert
(1906-1983), Sverige
Oljemålning, Edith Gert (1906-1983), Sverige. Kvinna som syr. Signerad. Olja på duk, 60x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:10:15
500 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr